Bestuur Kempense Darts Organisatie

 

Voorzitter

Harriette v/d Wakker

voorzitter@kdodarts.nl

06-25498808


 

Secretaris

Phil van Eijndhoven

secretaris@kdodarts.nl


 

Penningmeester

Ilse Fabrie

penningmeester@kdodarts.nl


 

Wedstrijdzaken

Martin Wagemans

wedstrijdzaken@kdodarts.nl

06-21255239


 

Algemene zaken

Linda van Berlo

az@kdodarts.nl


 

PR / Internet

Fabienne Bakens-Schins

pr@kdodarts.nl


 

Competitieleider

Martin Wagemans

competitie@kdodarts.nl

06-21255239


 

Info

Linda van Berlo

info@kdodarts.nl


voor vragen/klachten te behandelen in de bestuursvergaderingen
 

Jeugdzaken

Inge Sanders & Iris Jacobs

jeugd@kdodarts.nl


 
 
 

Commissies

 

Tuchtzaken

tuchtcommissie@kdodarts.nl


Beroepscommissie

beroepscommissie@kdodarts.nl


Wedstrijdzaken

wedstrijdzaken@kdodarts.nl


Baancontrole

baancontrole@kdodarts.nl


Feestcommissie

feestcommissie@kdodarts.nl


 
 
 
 

Contact informatie


Naam:Kempense Darts Organisatie
Aangesloten bij:Nederlandse Darts Bond
Postadres:Arembergstraat 1 5583 CD Aalst-Waalre
Bankrelatie:NL 57 RABO 0142039233
KVK nummer:40239167
Telefoonnummer:06-25498808
 
 
TEAMBEHEER